Har du spørgsmål eller lignende

Kontakt Vallø Golf

Vi er et godt team med 12 medarbejdere (fuldtid, fleks og deltid) som alle har forskellige arbejdsområder men er altid klar til at hjælpe vores medlemmer og gæster.
Har du nogle spørgsmål eller lignende kan du altid kontakte os.
I kontorets åbningstid kan vi kontaktes på telefon 23 29 00 04 ellers skriv en mail på info@valloe-golf.dk

Vallø Golfcenter A/S er driftsselskab for golfklubben. De fleste fakturaer, der vedrører banedrift skal derfor sendes til Vallø Golfcenter på det CVR nr. du ser her til højre. Fakturaer mailes til faktura@valloe-golf.dk.

Ønsker du at komme i kontakt med Vallø Golfklubs Bestyrelse eller udvalg så klik her

  • Køgevej 87, 4600 Køge
  • 23 29 00 04
  • Cvr. nr. 34634459
    (Vallø Golfklub)

  • Cvr. nr. 37306916
    (Vallø Golfcenter A/S)
  • Klubformand 22 79 58 28

  • Protræner 23 32 82 22

  • Cafe Vallø Golf  30 35 14 71

KONTOR/SHOP ÅBNINGSTID

Fra den 1. marts til den 31. marts 2024.

Mandag:kl. 08:00 - 15:00
Tirsdag:kl. 08:00 - 15:00
Onsdag:kl. 08:00 - 15:00
Torsdag:kl. 11:00 - 17:00
Fredag:kl. 08:00 - 15:00
Lørdag:kl. 08:00 - 13:00
Søndag:kl. 08:00 - 13:00

Medarbejderne

Kirsten Winther-Olsen
Direktør, Baneejer
Mobil: 22 64 29 03
kirsten@valloe-golf.dk

Mette Helt
Klubsekretær
mette@valloe-golf.dk

Louise Ploug Østermark
SoMe assistent
Mobil: 44 18 46 96
louise@valloe-golf.dk

Charlotte Larsen
Bogholder
bogholder@valloe-golf.dk

John Laursen
Chefgreenkeeper
Mobil: 20 47 54 16
john@valloe-golf.dk

René Christoffersen
Greenkeeper

Lorentz Larsen
Greenkeeper

Kenneth Hansen
Banehjælper

Klaus Jespersen
Greenkeeper

Simon Homes
Protræner
Mobil: 23 32 82 22
simon@valloe-golf.dk

Linda Christoffersen
Forpagter af Café Vallø Golf
Mobil: 30 35 14 71
cafe@valloe-golf.dk