Har du spørgsmål eller lignende

Kontakt Vallø Golf

Vi er 12 medarbejdere som alle har forskellige arbejdsområder men er altid klar til at hjælpe vores medlemmer og gæster.
Har du nogle spørgsmål eller lignende kan du altid kontakte os.
I kontorets åbningstid kan vi kontaktes på telefon 23 29 00 04 ellers skriv en mail på info@valloe-golf.dk

Ønsker du at komme i kontakt med Vallø Golfklubs Bestyrelse eller udvalg så klik her

  • Klubformand 22 79 58 28

  • Protræner 23 32 82 22

  • Vallø Bistro 93 93 67 84

     

KONTOR/SHOP ÅBNINGSTID

Mandag:LUKKET
Tirsdag:Kl. 09:00 - 14:00
Onsdag:kl. 09:00 - 12:00
Torsdag:Kl. 09:00 - 14:00
Fredag:Kl. 09:00 - 12:00
Lørdag:Kl. 09:00 - 12:00
Søndag:Kl. 09:00 - 12:00

Medarbejderne

Kirsten Winther-Olsen
Direktør, Baneejer
Mobil: 22 64 29 03
kirsten@valloe-golf.dk

Mette Helt
Klubsekretær
mette@valloe-golf.dk

Louise Ploug Østermark
SoMe assistent
louise@valloe-golf.dk

Charlotte Larsen
Bogholder
bogholder@valloe-golf.dk

John Laursen
Chefgreenkeeper
Mobil: 20 47 54 16
john@valloe-golf.dk

Allan Højris Madsen
Greenkeeper
Mobil: 51 91 25 56
allan@valloe-golf.dk

Klaus Jespersen
Greenkeeper

Lorentz Larsen
Greenkeeper

Simon Homes
Protræner
Mobil: 23 32 82 22
simon@valloe-golf.dk

Birgit Larsen
Blomsterpige

Kenneth Hansen
Banehjælper

Jon Kraabøl
Driftsleder af Vallø Bistro
Mobil: 93 93 67 84
bistro@valloe-golf.dk